Stomme i lackerad metall, trappsteg i trä, bruksslitage, skador på trä, färgfläckar.
400 SEK | 2016-11-13 19:47 |
350 SEK | 2016-11-13 19:47 |
300 SEK | 2016-11-13 19:47 |
200 SEK | 2016-11-13 19:47 |
125 SEK | 2016-11-12 00:29 |
50 SEK | 2016-11-11 07:43 |
50 SEK | Startpris |