Ett par, sista hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 29 cm
150 SEK | 2016-11-13 19:52 |
125 SEK | 2016-11-13 18:47 |
100 SEK | 2016-11-12 13:34 |
50 SEK | Startpris |