Frankrike, 1800-talets andra hälft, skador, lösa delar, höjd 48 cm.
2 200 SEK | 2016-11-13 18:53 |
2 000 SEK | 2016-10-28 15:36 |
1 300 SEK | 2016-11-13 11:57 |
250 SEK | 2016-11-09 00:28 |
150 SEK | 2016-11-06 18:37 |
100 SEK | 2016-10-27 23:21 |
50 SEK | Startpris |