1800-tal, skador samt lagningar, höjd 52 cm.
300 SEK | 2016-11-13 19:54 |
250 SEK | 2016-11-07 13:20 |
200 SEK | 2016-11-13 18:53 |
75 SEK | 2016-11-09 23:22 |
50 SEK | Startpris |