Bruksslitage, nagg, glasyrkrackeleringar, ej funktionstestad, höjd inkl. lamphållare 39 cm.
250 SEK | 2016-11-13 18:57 |
200 SEK | 2016-11-13 18:34 |
75 SEK | 2016-11-12 18:47 |
50 SEK | 2016-11-12 00:02 |
50 SEK | Startpris |