2 st golvgavlar med 6 st hyllplan med teakfanér, bruksslitage, repor, märken, höjd gavlar 115 cm, hyllplan 20 x 78 cm.
1 000 SEK | 2016-11-13 19:58 |
950 SEK | 2016-11-13 19:58 |
900 SEK | 2016-11-12 21:22 |
800 SEK | 2016-11-13 10:09 |
650 SEK | 2016-11-12 16:47 |
550 SEK | 2016-10-31 17:51 |
300 SEK | 2016-10-28 09:23 |
75 SEK | 2016-10-27 23:10 |
50 SEK | Startpris |