Början av 1900-tal, smärre bruksslitage, höjd ca 55 cm
450 SEK | 2016-11-13 04:51 |
400 SEK | 2016-11-01 19:57 |
300 SEK | 2016-11-08 22:02 |
100 SEK | 2016-11-01 08:57 |
50 SEK | 2016-10-27 21:12 |
50 SEK | Startpris |