9 koppar med fat samt assietter och en kaffekanna, smärre bruksslitage, ett fat med glasyrslitage/tillverkningsdefekt samt några delar med smärre glasyrkrackeleringar.
2 800 SEK | 2016-11-13 18:58 |
2 600 SEK | 2016-11-13 20:17 |
1 900 SEK | 2016-11-13 20:17 |
1 700 SEK | 2016-11-13 18:59 |
1 200 SEK | 2016-11-02 23:40 |
1 000 SEK | 2016-10-29 09:41 |
1 000 SEK | 2016-10-30 21:49 |
700 SEK | 2016-10-30 21:04 |
300 SEK | 2016-10-27 18:39 |
150 SEK | 2016-10-27 22:52 |
50 SEK | Startpris |