1970-tal, mässing, bruksslitage, ngt skev, saknar ett beslag, ej funktionstestad, höjd ca 70 cm.
700 SEK | 2016-11-13 20:19 |
650 SEK | 2016-11-13 20:19 |
550 SEK | 2016-11-12 10:47 |
200 SEK | 2016-11-10 06:44 |
100 SEK | 2016-10-30 21:37 |
50 SEK | Startpris |