Oramat blad, signerad samt numrerad (198/375), 58,5 x 86 cm.
1 700 SEK | 2016-11-13 18:17 |
1 600 SEK | 2016-11-13 20:22 |
1 200 SEK | 2016-11-13 15:13 |
1 100 SEK | 2016-11-13 13:49 |
500 SEK | 2016-10-27 19:09 |
200 SEK | 2016-10-27 23:16 |
50 SEK | Startpris |