Oramat blad, signerad samt numrerad (254/375), 86 x 58,5 cm.
1 700 SEK | 2016-11-13 18:17 |
1 600 SEK | 2016-11-13 20:21 |
1 400 SEK | 2016-11-13 20:21 |
1 100 SEK | 2016-11-12 21:23 |
550 SEK | 2016-11-01 22:04 |
500 SEK | 2016-10-27 19:09 |
250 SEK | 2016-10-30 20:22 |
50 SEK | Startpris |