3. Skulptur, Alf Ekberg

Brons, signerad samt numrerad (21/30), höjd inkl. sockel ca 20 cm.

Varunr 36035

13 November 2016 19:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 400 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

1 400 SEK2016-11-13 19:01
1 300 SEK2016-11-13 19:01
1 100 SEK2016-11-13 19:00
700 SEK2016-11-13 19:00
650 SEK2016-11-13 18:59
600 SEK2016-11-13 01:35
550 SEK2016-10-27 21:16
550 SEK2016-10-28 12:18
100 SEK2016-10-27 22:38
50 SEK2016-10-26 21:57
50 SEK Startpris

Stadsauktion 13 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.