Brons, signerad samt numrerad (21/30), höjd inkl. sockel ca 20 cm.
1 400 SEK | 2016-11-13 19:01 |
1 300 SEK | 2016-11-13 19:01 |
1 100 SEK | 2016-11-13 19:00 |
700 SEK | 2016-11-13 19:00 |
650 SEK | 2016-11-13 18:59 |
600 SEK | 2016-11-13 01:35 |
550 SEK | 2016-10-27 21:16 |
550 SEK | 2016-10-28 12:18 |
100 SEK | 2016-10-27 22:38 |
50 SEK | 2016-10-26 21:57 |
50 SEK | Startpris |