Omkring sekleskiftet 18/1900-tal, smärre bruksslitage, något vit, höjd 32 cm.
200 SEK | 2016-11-13 19:11 |
175 SEK | 2016-11-13 19:11 |
150 SEK | 2016-11-11 09:45 |
150 SEK | 2016-11-12 09:41 |
50 SEK | 2016-10-28 11:38 |
50 SEK | Startpris |