Bruksslitage, skador, smuts, saknar nyckel, 86 x 43 cm, höjd 35 cm.
125 SEK | 2016-11-13 19:11 |
100 SEK | 2016-11-13 19:11 |
50 SEK | 2016-11-06 16:29 |
50 SEK | Startpris |