39. Kista

Bruksslitage, skador, smuts, saknar nyckel, 86 x 43 cm, höjd 35 cm.

Varunr 36043

13 November 2016 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 125 SEK10 00 SEK11 00 SEK

125 SEK2016-11-13 19:11
100 SEK2016-11-13 19:11
50 SEK2016-11-06 16:29
50 SEK Startpris

Stadsauktion 13 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.