Danmark, 1950/60-tal, 4 st, teak, smärre bruksslitage.
3 400 SEK | 2016-11-10 20:03 |
3 200 SEK | 2016-11-10 22:48 |
2 600 SEK | 2016-11-07 20:49 |
1 600 SEK | 2016-10-29 23:50 |
125 SEK | 2016-10-27 20:03 |
50 SEK | Startpris |