England, 1800-talets slut, signerad R. Philip, 29 x 44 cm.
350 SEK | 2016-11-13 19:11 |
300 SEK | 2016-11-13 17:12 |
250 SEK | 2016-11-13 11:21 |
50 SEK | 2016-11-06 18:42 |
50 SEK | Startpris |