40. Olja på duk, okänd konstnär

England, 1800-talets slut, signerad R. Philip, 29 x 44 cm.

Varunr 36020

13 November 2016 19:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 350 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

350 SEK2016-11-13 19:11
300 SEK2016-11-13 17:12
250 SEK2016-11-13 11:21
50 SEK2016-11-06 18:42
50 SEK Startpris

Stadsauktion 13 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.