Gustavsberg, England m.m. Bruksslitage, mindre lagning på stekfat, glasyrkrackeleringar, längd fat ca 30 cm.
450 SEK | 2016-11-13 19:24 |
400 SEK | 2016-11-13 19:24 |
300 SEK | 2016-11-13 19:23 |
250 SEK | 2016-11-13 19:23 |
175 SEK | 2016-11-13 18:26 |
100 SEK | 2016-11-10 19:10 |
50 SEK | 2016-11-02 07:10 |
50 SEK | Startpris |