Signerad samt daterad 1941, 53 x 64 cm.
550 SEK | 2016-11-20 19:33 |
500 SEK | 2016-11-20 19:33 |
300 SEK | 2016-11-16 21:39 |
100 SEK | 2016-11-19 17:35 |
50 SEK | 2016-11-14 19:27 |
50 SEK | Startpris |