4+2 stolar, matbord med 2 iläggsskivor, smärre bruksslitage, mindre sprickor på skiva, en stol med lagning i rygg, mått bord 140 x 100 cm, ilägg á 48 cm, höjd 74 cm.
2 400 SEK | 2016-11-20 19:53 |
2 200 SEK | 2016-11-20 19:53 |
1 300 SEK | 2016-11-16 06:35 |
950 SEK | 2016-11-12 20:03 |
500 SEK | 2016-11-06 20:50 |
300 SEK | 2016-11-06 18:05 |
50 SEK | Startpris |