Slitage, skador och lagningar, höjd ca 50 cm.
1 300 SEK | 2016-11-20 15:29 |
1 200 SEK | 2016-11-20 19:53 |
200 SEK | 2016-11-02 20:46 |
200 SEK | 2016-11-16 00:54 |
50 SEK | Startpris |