Tidigt 1900-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 100 x 60 cm, höjd 75 cm.
500 SEK | 2016-11-18 21:38 |
500 SEK | 2016-11-19 08:34 |
50 SEK | 2016-11-12 08:23 |
50 SEK | Startpris |