Marint motiv, signerad H.W. 1864. Krackeleringar, samt mindre skada på duk, samt ram. 22 x 33 cm.
950 SEK | 2016-11-13 11:33 |
900 SEK | 2016-11-07 20:13 |
750 SEK | 2016-11-08 17:09 |
250 SEK | 2016-11-06 18:13 |
50 SEK | 2016-11-02 21:21 |
50 SEK | Startpris |