Omkring mitten av 1900-tal, bruksslitage.
500 SEK | 2016-11-20 20:08 |
450 SEK | 2016-11-20 20:08 |
400 SEK | 2016-11-12 04:40 |
350 SEK | 2016-11-10 20:06 |
200 SEK | 2016-11-05 23:19 |
50 SEK | 2016-11-03 21:27 |
50 SEK | Startpris |