Lagning på ljusstake samt nagg på sjöjungfru, höjd 5-15 cm.
150 SEK | 2016-11-20 20:14 |
125 SEK | 2016-11-20 06:06 |
100 SEK | 2016-11-12 21:18 |
50 SEK | Startpris |