Början av 1900-tal, bruksslitage, nyckel finns, längd 80 cm
175 SEK | 2016-11-20 20:35 |
150 SEK | 2016-11-20 18:10 |
75 SEK | 2016-11-05 09:38 |
50 SEK | Startpris |