8 delar, 1800-talets slut, smärre bruksslitage, enstaka nagg, en karott utan lock
2 200 SEK | 2016-11-20 20:38 |
2 000 SEK | 2016-11-20 20:38 |
1 800 SEK | 2016-11-20 20:37 |
1 400 SEK | 2016-11-20 20:37 |
1 000 SEK | 2016-11-20 20:37 |
550 SEK | 2016-11-07 21:35 |
50 SEK | Startpris |