1800-talets slut, 18 st assietter 23 st mattallrikar, smärre bruksslitage, nagg förekommer
2 200 SEK | 2016-11-20 20:38 |
2 000 SEK | 2016-11-20 20:37 |
1 800 SEK | 2016-11-20 20:37 |
1 100 SEK | 2016-11-20 20:37 |
650 SEK | 2016-11-17 21:24 |
550 SEK | 2016-11-07 21:50 |
50 SEK | Startpris |