Tidigt 1900-tal, fotnagg, höjd 27 cm
800 SEK | 2016-11-20 20:40 |
750 SEK | 2016-11-20 20:39 |
650 SEK | 2016-11-20 20:39 |
550 SEK | 2016-11-20 20:39 |
350 SEK | 2016-11-14 19:35 |
125 SEK | 2016-11-06 13:04 |
50 SEK | Startpris |