2 st, nysilver, bruksslitage, inre bucklor, diam. 22-25 cm.
700 SEK | 2016-11-20 17:30 |
650 SEK | 2016-11-20 19:10 |
350 SEK | 2016-11-20 16:14 |
300 SEK | 2016-11-19 12:29 |
100 SEK | 2016-11-08 19:51 |
75 SEK | 2016-11-02 23:32 |
50 SEK | 2016-11-02 09:34 |
50 SEK | Startpris |