36. Stekhuvar

2 st, nysilver, bruksslitage, inre bucklor, diam. 22-25 cm.

Varunr 36331

20 November 2016 19:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 700 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

700 SEK2016-11-20 17:30
650 SEK2016-11-20 19:10
450 SEK2016-11-20 16:57
350 SEK2016-11-20 16:14
300 SEK2016-11-19 12:29
100 SEK2016-11-08 19:51
75 SEK2016-11-02 23:32
50 SEK2016-11-02 09:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 20 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.