Bruksslitage/skador, saknar glas till en termometer, saknar nyckel, 60 x 30 cm, höjd 38 cm.
350 SEK | 2016-11-11 21:20 |
300 SEK | 2016-11-20 19:11 |
150 SEK | 2016-11-01 09:25 |
50 SEK | Startpris |