Omkring sekelskifte 18/1900-tal, 3 st utdragslådor, dörrpar med bakomliggande hyllinredning, smärre bruksslitage, 74 x 48, höjd 108 cm
750 SEK | 2016-11-20 19:16 |
700 SEK | 2016-11-20 19:16 |
500 SEK | 2016-11-13 10:02 |
350 SEK | 2016-11-05 16:30 |
200 SEK | 2016-11-06 22:13 |
50 SEK | Startpris |