1900-talets andra hälft, mahogny med intarsia, mässingsbeslag, smärre bruksslitage. 110 x 50, höjd 167 cm.
550 SEK | 2016-11-20 19:23 |
400 SEK | 2016-11-20 19:23 |
100 SEK | 2016-11-17 14:54 |
50 SEK | Startpris |