1800-tal, smärre bruksslitage, diam. 15 cm, höjd 7 cm.
1 900 SEK | 2016-11-20 14:39 |
1 800 SEK | 2016-11-18 20:48 |
200 SEK | 2016-11-14 12:39 |
75 SEK | 2016-11-11 18:42 |
50 SEK | Startpris |