Omkring sekelskifte 18/1900-tal, valnöt samt björk, smärre bruksslitage, mått spegel 138 x 58 cm, höjd konsolbord 69 cm.
1 600 SEK | 2016-11-20 18:46 |
1 500 SEK | 2016-11-20 19:24 |
1 100 SEK | 2016-11-20 18:54 |
550 SEK | 2016-11-20 15:15 |
400 SEK | 2016-11-20 15:11 |
75 SEK | 2016-11-04 09:30 |
50 SEK | 2016-11-02 12:39 |
50 SEK | Startpris |