1900-talets första hälft, björk, soffa, två stolar samt bord, bruksslitage, bredd soffa 168 cm.
1 400 SEK | 2016-11-27 19:29 |
1 300 SEK | 2016-11-21 22:46 |
1 000 SEK | 2016-11-27 13:57 |
50 SEK | Startpris |