Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, tillverkningsdefekter, längd 47 cm
75 SEK | 2016-11-27 19:35 |
50 SEK | 2016-11-27 19:34 |
50 SEK | Startpris |