Kopp med fat, 4 tallrikar samt en kanna, nagg, bruksslitage.
175 SEK | 2016-11-27 19:39 |
150 SEK | 2016-11-23 13:46 |
100 SEK | 2016-11-23 12:32 |
50 SEK | Startpris |