Mitten av 1900-tal, två lösa prismor samt skärmar med bruksslitage och fläckar medföljer, höjd exkl. kedja ca 55 cm.
750 SEK | 2016-11-27 18:21 |
700 SEK | 2016-11-27 18:23 |
500 SEK | 2016-11-27 18:05 |
100 SEK | 2016-11-17 22:41 |
50 SEK | Startpris |