1800-tal, björk, smärre bruksslitage, 120 x 76, höjd 73 cm
200 SEK | 2016-11-27 19:45 |
175 SEK | 2016-11-21 19:21 |
150 SEK | 2016-11-11 18:39 |
50 SEK | Startpris |