1800-talets slut, med polykrom dekor, delvis förgylld, glasyrkrackeleringar, stämpelmärkta Rörstrand GC samt MK, höjd 27 cm.
1 400 SEK | 2016-11-27 19:49 |
1 300 SEK | 2016-11-27 19:49 |
650 SEK | 2016-11-25 20:10 |
300 SEK | 2016-11-11 23:58 |
50 SEK | 2016-11-08 23:09 |
50 SEK | Startpris |