Europa, 1800-talets andra hälft, slitage på dekor, längd 28 cm.
300 SEK | 2016-11-27 17:20 |
250 SEK | 2016-11-27 19:49 |
125 SEK | 2016-11-27 19:49 |
50 SEK | Startpris |