Landskapsmotiv, singerad samt daterad 1884, kraftiga skador på duk, 21 x 30 cm
100 SEK | 2016-11-27 19:51 |
75 SEK | 2016-11-27 18:35 |
50 SEK | 2016-11-14 20:50 |
50 SEK | Startpris |