Med polykrom dekor, delvis förgylld dekor, glasyrkrackeleringar, spricka, ej funktionstestad, höjd inkl. lamphållare 38 cm.
500 SEK | 2016-11-25 22:51 |
500 SEK | 2016-11-27 19:54 |
75 SEK | 2016-11-21 10:04 |
50 SEK | 2016-11-20 06:37 |
50 SEK | Startpris |