1900-talets första hälft, läderklädsel med slitage
2 200 SEK | 2016-11-27 18:43 |
2 000 SEK | 2016-11-27 13:45 |
1 200 SEK | 2016-11-15 16:09 |
650 SEK | 2016-11-18 22:42 |
300 SEK | 2016-11-14 20:37 |
250 SEK | 2016-11-13 07:42 |
50 SEK | 2016-11-09 22:23 |
50 SEK | Startpris |