22. Clubfåtölj

1900-talets första hälft, läderklädsel med slitage

Varunr 36690

27 November 2016 19:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 2 200 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

2 200 SEK2016-11-27 18:43
2 000 SEK2016-11-27 13:45
1 200 SEK2016-11-15 16:09
650 SEK2016-11-18 22:42
300 SEK2016-11-14 20:37
250 SEK2016-11-13 07:42
50 SEK2016-11-09 22:23
50 SEK Startpris

Stadsauktion 27 november 19:00,

Realtidsauktion varje söndag på nätet 19.00
Titta gärna hur våra auktioner fungerar:

https://www.youtube.com/watch?v=G7exB_6xWrk

Inlämning pågår till våra kommande auktioner
Fotografera och maila gärna in dina föremål till info@gbgak.se för värdering!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.