Porslin, gjutmassa samt trä, smärre bruksslitage, kvinnofigurinen med mindre skador
400 SEK | 2016-11-27 19:07 |
350 SEK | 2016-11-27 19:07 |
200 SEK | 2016-11-27 19:06 |
175 SEK | 2016-11-27 19:06 |
125 SEK | 2016-11-27 17:37 |
50 SEK | 2016-11-08 22:58 |
50 SEK | Startpris |