Ek, 1900-talets första hälft, bruksslitage, 110 x 54 cm, höjd 78 cm.
750 SEK | 2016-11-27 20:05 |
700 SEK | 2016-11-15 16:13 |
700 SEK | 2016-11-27 14:09 |
400 SEK | 2016-11-20 17:57 |
300 SEK | 2016-11-14 23:02 |
75 SEK | 2016-11-11 20:40 |
50 SEK | 2016-11-11 18:55 |
50 SEK | Startpris |