1900-talets första hälft, läderklädsel med kraftigt slitage, trasig sadelgjord.
1 600 SEK | 2016-11-27 18:51 |
1 500 SEK | 2016-11-27 13:48 |
950 SEK | 2016-11-15 16:09 |
150 SEK | 2016-11-11 18:21 |
50 SEK | Startpris |