Första hälften av 1900-tal, bruksslitage, smuts, skador, 380 x 290 cm.
550 SEK | 2016-11-27 20:12 |
500 SEK | 2016-11-27 18:36 |
400 SEK | 2016-11-27 18:44 |
100 SEK | 2016-11-21 22:44 |
50 SEK | Startpris |