Trol. England, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, längd 51 cm.
350 SEK | 2016-11-27 20:12 |
300 SEK | 2016-11-22 21:51 |
200 SEK | 2016-11-19 16:37 |
50 SEK | 2016-11-14 11:51 |
50 SEK | Startpris |