"Brita", signerad samt numrerad (24/25), 42 x 55 cm.
2 800 SEK | 2016-11-27 20:18 |
2 600 SEK | 2016-11-27 20:18 |
450 SEK | 2016-11-25 09:14 |
200 SEK | 2016-11-16 21:49 |
75 SEK | 2016-11-11 18:15 |
50 SEK | Startpris |